Loading ...

Atlas Online

HotSpot Internet Paylaşım Çözümlerİ (WiPublic)

Atlas Online

HotSpot Internet Paylaşım Çözümlerİ (WiPublic)

WiPublic 10 yılı aşkın süredir İnternet tabanlı Güvenlik ve Analiz bazlı çözümler üreten Linux yazılım ekibimiz tarafından geliştirilmiş bir Hotspot çözümüdür. Bu çözüm İşletmenizde bulunan Misafir ve Müşterilerinizin İnternet kullanımı esnasında Güvenli bir şekilde Sosyal Medya üzerinde Beğeni ve Takip esasına bağlı Tanıtım, Paylaşım ve Reklam imkanı sunmaktadır.


WiPublic ile ne kadar çok internet kullanıcınız varsa o kadar çok Kişiye ulaşır ve Tanıtım yapabilirsiniz.


İstatistik anlamda bir internet kullanıcısı otomatik olarak ortalama 150 kişiyle Etkileşimli Paylaşım yapabilmektedir.


WiPublic sayesinde Müşterilerinizin Yerli ve yabancı oluşuna bağlı olarak (İngilizce, Almanca, Rusça, Türkçe gibi) Tüm Sosyal Medya Arkadaşları Otomatik olarak Sizin ve İşletmeniz hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanmış olur.


WiPublic aynı zamanda 5651 noluinternet kullanım yasasının gereklerinideişletmeniz adına otomatik olarak gerçekleştiriyor. WiPublic Yönetici arayüzü sayesinde anlık olarak İşletmenizde internet kullanımına bağlı olarak Online Müşteri sayısı, Müşterilerinizin İşletmenizi ziyaret oranları, Hangi saatlerde yoğunluk yaşandığı gibi birçok veriye ulaşabilir istatistik ve grafiksel raporlar alınabilir.


Wipublic belli bir sürenin üstünde İşletmenizde bulunup internet kullanımı yapan Müşterilere belli bir süre internet sayfasında otomatik olarak belirecek bir Reklam sayfası üzerinden Ürün ve Hizmet Reklam ve Duyurularınızı yapabilir.