Loading ...

Atlas Online

Web ve MaIl Barındırma

Atlas Online

Web ve Mail Barındırma

İhtiyacınıza en uygun büyüklükteki alan, istediğiniz alan adı, ihtiyacınız kadar e-posta adresi ve sınırsız güncelleme olanağı Atlas On-Line ile hizmetinizdedir. İsterseniz ekonomik Atlas On-Line paketlerinden alın, isterseniz size özel paket hazırlayalım. Altyapımız, dünyada geçerli tüm sunucu sistemlerini destekler. Ayrıca sitenizin performansını ölçen analiz programlarından, sitenizin ziyaretçi profilini çıkaran anket programlarına kadar web ortamından daha iyi verim almanızı sağlayacak çözümleri de uzmanlarımız size önerecektir.


Atlas On-Line web ve mail barındırma ihtiyaçlarınızın tümüne cevap vermeye çalışıyor. Çağdaş teknolojili Rack tipi sunucular üzerinde, güncel MS Windows Server işletim sistemi üzerinde ASP, DSN, MS SQL desteği ile host edilen siteniz, güvenle çalışır. Linux desteğini de içeren Web hosting servisimiz, ihtiyaçlarınıza uygun bir platform olarak hizmetinizdedir.


Mail barındırma hizmetinde alan adınıza (domain) ait istediğiniz kadar e-posta kullanıcısını web üzerinden tanımlayabilir, e-postalarınızı web üzerinden okuyabilir, ayrıca Virüs Tarama sistemiyle daha da güvenli hale getirebilirsinizWeb Sİtesİ Başvuru ve Takİp

Öncelikle açmak istediğiniz alan adını (domain) belirlemeniz gerekir. Talebiniz doğrultusunda alan adı kaydınızı Atlas On-Line sizin adınıza yapacaktır. Alan adı kaydı yapıldıktan sonra hazırlatılan web sitesi www.kurumismi.com.tr veya www.kurumismi.com adresi altında, Atlas On-Line web sunucularında yayınlanır. İsteğiniz doğrultusunda erişim tanımınız yapıldıktan sonra siteniz aktif hale getirilir.