Loading ...

Atlas Online

Metro Ethernet

Atlas Online

Metro Ethernet

Fiber optik altyapısı üzerinden sunduğumuz Metro Ethernet İnternet hizmetleriyle internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanın. Yüksek kapasite ve yüksek devamlılık için fiber üzerinden, paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan bu hizmet sayesinde, simetrik iletim yapısına sahip olarak internete yüksek hızlarda bağlanabilirsiniz!


METRO ETHERNET İNTERNET SİZE NELER SUNUYOR?
Maliyet Tasarrufu- Metro Ethernet İnternet uçtan uca ethernet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez.


Size Özel İnternet- Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle kullanımınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.
Limitsiz Data Gönderimi: Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız devam eder. Bu sayede kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmazsınız.
Yüksek Download ve Upload Hızı: 5 Mbps kapasitesinden başlayarak 1 Gbps gibi yüksek değerlere kadar yükselebilecek hız seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle alma ve gönderme hızı birbirine eşittir. Birçok internet hizmetinde alım (download) hızı üzerine yoğunlaşılsa da, gönderim (upload) hızı da yüksek kapasitede dosya transferi ihtiyacı olan müşterileriniz için gereklidir.


* Metro Ethernet İnternet optik ve ethernet teknolojilerinin avantajlarını bir araya getirir.
* Esnek bant genişliği sayesinde, ihtiyacınıza göre bant genişliği artırımı yapılır.
* Lokal erişimi fiber optik kablo ile tesis edildiği için bakır lokal erişimin bakım ve onarımın zorluğu, mesafe kısıtı gibi dezavantajları bulunmaz.
* Bağlantı süresi, kullanılabilirlik oranı ve arıza onarım süresine ilişkin taahhütleri içeren Hizmet Seviyesi Taahhüdü sunulur.
* İhtiyacınıza göre S.IP veya IP bloğu tahsis edilir.
* Hattınız MRTG sistemi ile günlük, haftalık, aylık, yıllık trafik kullanım oranlarınız raporlanır.