Loading ...

Atlas Online

BULUT SANTRAL SERVİSİ VE VoIP

Atlas Online

BULUT SANTRAL SERVİSİ VE VoIP

Kurumlar için aldığı hizmetin kalitesi ve maliyeti kadar, satış sonrası hizmetler ve süreklilik de önem taşır. Telekom Atlas On-Line, 1994 yılından bugüne kadar sağladığı kaliteli ve güvenilir hizmetleri, ses hizmeti sektöründe de sürdürmekte ve en son gelişmeleri yakından izleyerek, siz kullanıcılarına sunmaktadır.


Atlas On-Line şimdiye kadar 'Kurumsal internet Hizmetleri'nde sağladığı kaliteli ve güvenilir hizmeti Ses Hizmetleri sektöründe de sürdürüyor. Teknolojik gelişmeleri yakında izliyor, gerekli yatırımları yerine getiriyor. Bu bağlamda sektörde kendini kanıtlamış operatörler ile ortak çalışmalara başlayarak verilen hizmetlerde çeşitlilik ve yüksek devamlılık sağlanmıştır.


Atlas On-Line kalitesiyle şehirlerarası ve milletlerarası telefon görüşmelerini ve faks gönderilerini yine sorunsuz ve düşük maliyetlerle gerçekleştirebileceksiniz. Özellikle uluslararası iletişim maliyetlerinizi büyük ölçüde düşürebileceksiniz.


Bütünüyle Internet üzerinde çalışan sistem ile herhangi bir telekomünikasyon hattına ihtiyaç duymadan tüm dünya ile görüşebileceksiniz.


Kurumsal aboneler ise alacakları telefon hizmetlerinin yanı sıra Telekom Atlas On-Line'ın sürmekte olan kampanyasından yararlanabilecek ve ekonomik telefon görüşmesi imkanının yanı sıra aylık telefon harcamalarına göre 64K'dan 2Mb'ye kadar ücretsiz internet bağlantısı da kullanabilmektedir.


Kullanıcılar 0.212.293 80 55'den Telekom Atlas On-Line Müşteri Temsilcileriyle görüşerek telefon hesabı açtırabilir ve ilgili işlemleri yaptırabilmektedirler.


Yurtdışı işbirlikleri, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve mevcut altyapısı gibi avantajları sayesinde bu hizmeti yaygın bir servis ağıyla sunmaya başlayan Telekom Atlas On-Line, ayrıca kendi alt yapısıyla diğer telekomünikasyon firmalarına da destek vermektedir.


Telekom Atlas On-Line Ses Hizmetlerinin sağladığı avantajlar:


* Dünyanın her yeriyle hızlı ve kaliteli telefon görüşmesi imkanı
* Telefon görüşmelerinde %70'lere varan tasarruf
* Kullanıcı kontrolünde web çağrı ve ödeme dökümü
* Dışarıdan normal hat veya cep telefonu hattı üzerinden erişim imkanı
* İlave yatırıma ihtiyaç duyulmaması
* Statik IP zorunluluğu olmaması
* Faks gönderebilme imkanı
* Web üzerinden kredi kartı veya havale ile ödeme kolaylığı
* 7 gün 24 saat Teknik Destek


Telekom Atlas On-Line ile doğrudan data bağlantısı olmayan şirketler kendi santralleri üzerinde yapılacak bir programlama ile yüksek kalitede ve düşük maliyetli telefon görüşmesi yapma imkanı bulurlar.


Bu hizmeti almak isteyen firmanın kullanmak istediği telefon numaraları Telekom Atlas On-Line bulut santral sistemine taşınır ve kullanıcılar STH sistemi üzerinden tüm dünyayı arayabilir ve aranabilirler. Böylelikle firmalar, yurt içi (şehirlerarası) ve milletlerarası telefon görüşmelerini Telekom Atlas On-Line'ın ekonomik tarifeleriyle gerçekleştirebilirler.


Eğer mevcut telefon santralı kullanılmaya devam edecekse, bir Voice gateway ile standart telefon görüşmesinin yapılmasını sağlayan sinyalleşmeyi, data hatları veya internet üzerinden taşınabilecek formata çevirmek yeterli olacaktır. Böylelikle ses paketlerinin 'internet' üzerinden Telekom Atlas On-Line omurgasına ulaştırılarak telefon görüşmelerinin daha ekonomik ve kaliteli yapılması sağlanır.